• İstanbul, Türkiye
  • November 27, 2022

Oto ekspertizde akla gelen ilk firma “Hospitacar”

Günümüzde pek çok insan bir otomobil alımı veya satımı yaparken otomobilin durumuyla ilgili olarak detaylı bilgiler edinebilmek için oto ekspertiz yaptırıyor. Oto ekspertiz hizmetiyle beraber almayı planladıkları veya satmak istedikleri otomobillerle …

Huobi, Güneydoğu Asya’da ve dünya çapında uyumluluğunu büyütmeyi taahhüt ediyor

Kripto para birimi endüstrisinin artan gözetim ve düzenleme altına girmesiyle uyumluluk, globalleşme hedefleri olan her borsa için kilit bir odak alanıdır. Uyumluluğu ciddiye almak, yatırımcıların korunmasının yanında, piyasadaki oyunculara işlerini yapabilecekleri …

0 Comments

2009 yılında Almanya’da iş hayatına adım atan başarılı iş insanı Cemal Sümbül, Türkiye’nin farklı illerinde yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Mobilya, restoran, ulaştırma, otomotiv, eğlence gibi birçok farklı sektördeki firmalarıyla iş dünyasında emin adımlarla ilerliyor.

ALMANYA’DAKİ EYALETLERDE BİNLERCE KİŞİYE İSTİHDAM

Lise eğitimini Türkiye’de tamamladıktan sonra direk Almanya’ya geçerek ticaret hayatına adımı attı. İş hayatındaki ilk büyük projesi Amazon’la yaptığı işbirliği oldu. 2014’te lojistik ağının dünya devi olan Amazon’un ortaklığını alıp Almanya’dan başlayarak çok sayıda depolar açmaya başladı. Sümbül; Düsseldorf, Aachen, Köln, Bonn, Duisburg, Essen, Dortmund, Padernborn, Bielefeld, Kassel, Hannover, Bremen, Frankfurt’ta depolar kurdu. Almanya’nın çeşitli elayetlerindeki depolarda faaliyetlerine devam ediyor.

DC21 ARAÇ KİRALAMA’DA YENİ ARAÇ FİLOSU

İş insanı Sümbül’ün Almanya’dan sonraki Türkiye’deki ilk yatırımı araç kiralama alanında oldu. 2019 yılında DC21 İç ve Dış Tic. A.Ş.’yi kurarak grup şirketlerine araç kiralama hizmetlerini de ekleyen Sümbül, satın almış olduğu 2022 model Mercedes Vito’lar ile şoförlü vip hizmeti veriyor. Ayrıca filosuna eklediği lüks araçlarla araç kiralama hizmetlerini de başarılı ve kaliteli bir şekilde müşterilerine sunuyor.

LETTO MOBİLYA GRUP ŞİRKETLERİ ARASINDA

Sümbül’ün 2022 yılında satın aldığı ‘Letto Mobilya’ markası, İzmir’in ve Ege’nin en sevilen mobilya markaları arasında yer alıyor. Letto Mobilya; Menderes’te yer alan depoları, dev kadrosu ve Kısıkköy, Çiğli, Karabağlar’daki 3 adet mağazasıyla mobilya sektörünün önemli oyuncuları arasında yerini aldı. Sümbül,sanayi sitesinde kuracağı yeni fabrikasıyla mobilyayı İzmir’de üretip Avrupa’ya ihraç ederek istihdama da katkı sağlayacak.

ANTALYA’YA DEV YATIRIM

Sümbül, Antalya’da ve İzmir’deki işletmeleriyle istihdama da katkı sağlıyor. Beach Clup ve çeşitli turizm yatırımlarıyla Antalya’da birçok sektörde hizmet verecek.

TÜRKİYE İYİ NİYET ELÇİSİ CEMAL SÜMBÜL’DEN HAYIR YEMEĞİ

Sosyal yardımlaşma etkinliklerini 2019 yılından itibaren memleketi Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde devam ettiren Sümbül, hayır yemeği ve yardımlaşma paketlerini dağıtımlarını sürdürüyor. Başarılı iş insanı, son olarak mayıs 2022’de hayır yemeği düzenledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı