• İstanbul, Türkiye
  • November 27, 2022

Oto ekspertizde akla gelen ilk firma “Hospitacar”

Günümüzde pek çok insan bir otomobil alımı veya satımı yaparken otomobilin durumuyla ilgili olarak detaylı bilgiler edinebilmek için oto ekspertiz yaptırıyor. Oto ekspertiz hizmetiyle beraber almayı planladıkları veya satmak istedikleri otomobillerle …

Huobi, Güneydoğu Asya’da ve dünya çapında uyumluluğunu büyütmeyi taahhüt ediyor

Kripto para birimi endüstrisinin artan gözetim ve düzenleme altına girmesiyle uyumluluk, globalleşme hedefleri olan her borsa için kilit bir odak alanıdır. Uyumluluğu ciddiye almak, yatırımcıların korunmasının yanında, piyasadaki oyunculara işlerini yapabilecekleri …

0 Comments

Torosların ortasındaki Cevizli, Kagrai Antik Kenti’ne ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda burası Antalya’da safari yapabileceğiniz en iyi nokta!

Cevizli ile İbradı’nın tam ortasında yer alan ve Türkiye’nin en büyük yer altı gölünü de içinde barındıran Altınbeşik Mağarası, Ege’nin turkuaz koylarını aratmayan güzelliğiyle her yıl yerli ve yabancı turistleri ağırlarken, Konya Antalya yolu üzerinde bulunan Tınaztepe Mağarası ise Antalya yolcularının gözdesi.

Birbirinden eşsiz tarihi eserleriyle Kagrai Antik Kenti ve benzersiz mimari dokusuyla Cevizli’nin düğmeli evleri turistlerin ilgisini çekerken tüm Antalya’yı ve Torosları ise süslüyor.
Üstelik Cevizli’de bulunan Gidengelmez Dağları Türkiye’de dağcıların bir numaralı tırmanış noktası! Zira maceracı dağcıların ilgisini cezbeden efsanelere göre gerçekten de bu dağa giden geri gelmiyor!

Antalya’nın Akseki ilçesinde yer alan Cevizli, sarp dağları, eşsiz mağaraları, tarihi güzellikleri, ormanları, yılkı atları, dağ keçileri ve benzersiz mimarisi ile Türk gezginlere İsviçre Alpleri’ni aratmıyor!

 

 

Siz de maceracı bir gezginseniz, sıradışı yerler keşfetmeyi seviyor ve kafa dinlemek istiyorsanız, tüm bu güzellikleriyle Cevizli sizin için biçilmiş kaftan olmalı!
Bir arsa ve üzerine kondurulacak sevimli bir Tiny House ile her yaz aileniz ile bu gizemli beldeyi keşfedebilir ve bu eşsiz güzelliklerin tadını çıkartabilirsiniz.

Üstelik bunun için emlak sitelerinde aylarca uygun arsa aramanıza da gerek yok. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygun fiyatlı arsamıza ulaşabilir, daha fazlası için bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satilik-akdeniz-in-alplerinde-tiny-house-icin-en-uygun-mekan-1033873889/detay/