• İstanbul, Türkiye
  • July 5, 2022

SOWA YAPIM BASIN AÇIKLAMASI

Sayın basın mensubu dostlarımız… Büyük bir heyecan ve gururla yola çıktığımız yeni projemiz “Aşkın Saati 1903” filmimiz için yapılan ithamlar tarafımızı üzmüştür. Çiğdem Batur ile filmimiz cast aşaması sürecinde her oyuncuyla …

Akdeniz’de Tiny House için en uygun mekan, İsviçre Alplerinden farksız!

Torosların ortasındaki Cevizli, Kagrai Antik Kenti’ne ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda burası Antalya’da safari yapabileceğiniz en iyi nokta! Cevizli ile İbradı’nın tam ortasında yer alan ve Türkiye’nin en büyük yer altı …

0 Comments

Bungalov’da tatil yapmak özellikle de son dönemlerde çok sık rastlanır bir tercih olarak öne çıkmaktadır. Yoğun bir ilgi gören tatil konaklama alanlarından biri olması sebebiyle de tercihlerin iyi yapılması gereklidir. Bungalov.com.tr ana sayfasına girdiğiniz zaman istediğiniz il ve ilçeyi aratıp, bungalov evlerde unutması zor tatiller yapmanız mümkündür.

Bungalov tatili yapmak için şehir il birlikte tarih ve kişi sayısını seçip gitmeyi talep ettiğiniz yerde araştırma yapabilirsiniz. Bunla ilgili olarak farklı tatil merkezlerinde yer alan bungalov ev seçenekleride sitede listelenmiş durumdadır. Sapanca’nın yanı sıra İstanbul, Muğla, Yalova ve daha fazla tatil merkezindeki bungalov evlerle ilgili arama yapabilirsiniz. Bungalov evlerin eşi ve benzeri olmayan manzarasında aileniz veyahut sevdiklerinizle harika bir tatil yaşayabilirsiniz. En mükemmel ve herkesin sevebileceği bungalov ev seçeneklerini sitede bulabilmeniz olanaklıdır. Aynı zaman içinde, tatilinizi 4 veya 5 yıldızlı otellerde geçirme gibi bir isteğiniz varsa bungalov.com.tr sitesi üzerinde bu yönde bir aramada yapmanız mümkündür.

Tatil yeriyle beraber konaklama alanı konusunda en geniş seçenekleri bungalov.com.tr web sitesi üzerinde bulabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Taleplerinize göre, dağ evi gibi çok daha farklı mekanlarda tatilinizi uzun bir zaman keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Tatilinizi tam olarak nasıl bir yerde geçirmek istediğinize bağlı olarak uygun aramalar yapmanız halinde, talep ettiğiniz tatil yeriyle beraber tatil mekanına erişebilmeniz de olanaklıdır. Seçeneklerin arasında; Isıtmalı Havuzlu Bungalovlar, Jakuzili Sıra Dışı Dağ Evleri, Doğal Yaşam Evleri, Havuzlu Bungalovlar ve Özel Havuzlu Villalar gibi tatil mekanları yer bulunmaktadır. Bütün bunların yanı sıra, yurtiçi ve yurtdışı turlarda yer alan tatil seçeneklerini de site üzerinde bulabilmeniz olanaklıdır. Sevdiklerinizle, eşinizle, arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle unutulmaz anlar yaşayabilmek için için sitede yer alan tatil hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. www.bungalov.com.tr linkinden tatil mekanlarını inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.