• İstanbul, Türkiye
  • August 7, 2022

Müşteri Odaklı Değerler Kripto Endüstrisinin Güveni Yeniden Oluşturmasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

Huobi Grubu CFO’su Lily Zhang, kripto piyasalarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği açıklamasında, müşteri odaklı değerlerin önemine değinerek, güvenin nasıl tekrar oluşturulabileceğini anlattı. Son kripto piyasası düzeltmesi, bazıları küresel mali krizle paralellikler çizerek, …

İş insanı Cemal Sümbül yatırımlarına devam ediyor

2009 yılında Almanya’da iş hayatına adım atan başarılı iş insanı Cemal Sümbül, Türkiye’nin farklı illerinde yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Mobilya, restoran, ulaştırma, otomotiv, eğlence gibi birçok farklı sektördeki firmalarıyla iş …

0 Comments

Çankaya Belediyesi sanatseverleri yepyeni bir oyunla buluşturdu. İki başarılı tiyatro oyuncusunun ilk kez bir araya geldiği Kalpten Kalbe adlı müzikli komedi MEB Şura Salonunda Ankaralı izleyicilerle buluştu.

 

Yerel yönetimler düzeyinde sanata ve sanatçıya desteğini artırarak sürdüren Çankaya Belediyesi, Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy’un kadın-erkek ilişkilerini üç farklı hikaye ile anlattığı müzikli komedi Kalpten Kalbe’yi MEB Şura Salonu’nda Ankaralı sanatseverlerle buluşturdu.

 

İki başarılı tiyatrocunun kadın-erkek ilişkisini eğlenceli bir dille, şarkılar ve danslar eşliğinde anlattığı oyunda ikili dans performanslarıyla da göz doldurdu.

 

Peter Quilter’in orijinal hikayesinden Zeynep Anacan’ın çevirisinin yanı sıra Serkan Budak’ın uyarlaması ve yönetmenliğiyle sahnelenen Kalpten Kalbe oyununa müzikleriyle Metin Özülkü katkı sunuyor.

 

Oyunun ilk bölümünde Sema ve Mete’nin belli bir yaşa gelmiş olmalarına rağmen hayatlarında bir türlü mutluluğu bulamayan ama birbirlerini tanıdıktan sonra gerçek aşkla tanışmalarına tanık olan izleyiciler ikinci bölümde defalarca boşanmaya kalkan ama bir türlü ayrılamayan Leyla ile Tarık’ın hikayesine eşlik ediyor.

 

Hikayelerin seyirciyi hem güldürüp hem de duygusal anlar yaşattığı oyunun son bölümünde izleyiciler, dördüncü evliliğini yapmak üzereyken başına gelen talihsizliklerle baş etmeye çalışan Nihal ve kardeşi Nihat’ın hikayelerine tanık oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı