• İstanbul, Türkiye
  • August 7, 2022

Müşteri Odaklı Değerler Kripto Endüstrisinin Güveni Yeniden Oluşturmasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

Huobi Grubu CFO’su Lily Zhang, kripto piyasalarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği açıklamasında, müşteri odaklı değerlerin önemine değinerek, güvenin nasıl tekrar oluşturulabileceğini anlattı. Son kripto piyasası düzeltmesi, bazıları küresel mali krizle paralellikler çizerek, …

İş insanı Cemal Sümbül yatırımlarına devam ediyor

2009 yılında Almanya’da iş hayatına adım atan başarılı iş insanı Cemal Sümbül, Türkiye’nin farklı illerinde yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Mobilya, restoran, ulaştırma, otomotiv, eğlence gibi birçok farklı sektördeki firmalarıyla iş …

0 Comments

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan Ramazan mesajı…

 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Ramazan ayının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 

BTP lideri, “İnsanların yalnızca Allah rızası için aç kalacakları bir dünya umuduyla… Ramazan ayımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın mesajı şu şekilde; “Bir Ramazan ayına daha erişmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam aleminin bu mübarek ayını tebrik ederim.

 

Maalesef bu rahmet ayına merhametsizce yapılan zamlarla girdik. Çarşı Pazar ateş pahası. Geçen yıl ki Ramazan fiyatlarıyla bu seneki Ramazan fiyatları arasında uçurum var. Hayat artık çok ama çok daha pahalı, vatandaşın alım gücü çok ama çok daha düşük. Ne yazık ki ülkemiz Türk’e pahalı hale gelirken sıkça ifade ettiğimiz gibi Bulgar’a, Yunan’a, mülteciye, turiste ucuzluk cenneti haline gelmiştir. Ülkemizin biran evvel Milli Ekonomi Modeli temelli milli politikalara yönelmesi elzemdir.

 

Bu vesile ile bir kez daha Ramazan ayınızı tebrik eder, herkese huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”

 

BTP lideri Hüseyin Baş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise “İnsanların yalnızca Allah rızası için aç kalacakları bir dünya umuduyla… Ramazan ayımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı