• İstanbul, Türkiye
  • October 2, 2022

Huobi, Güneydoğu Asya’da ve dünya çapında uyumluluğunu büyütmeyi taahhüt ediyor

Kripto para birimi endüstrisinin artan gözetim ve düzenleme altına girmesiyle uyumluluk, globalleşme hedefleri olan her borsa için kilit bir odak alanıdır. Uyumluluğu ciddiye almak, yatırımcıların korunmasının yanında, piyasadaki oyunculara işlerini yapabilecekleri …

Müşteri Odaklı Değerler Kripto Endüstrisinin Güveni Yeniden Oluşturmasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

Huobi Grubu CFO’su Lily Zhang, kripto piyasalarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği açıklamasında, müşteri odaklı değerlerin önemine değinerek, güvenin nasıl tekrar oluşturulabileceğini anlattı. Son kripto piyasası düzeltmesi, bazıları küresel mali krizle paralellikler çizerek, …

0 Comments

230 ülkede, eşleşme sayısı şu ana kadar 117 milyarı aşan Azar, yeni özellikleri ile görüntülü görüşme dünyasında çığır açıyor. Artık yeni Azar özellikleri ile kullanıcılar hem daha fazla eğlenecek hem de daha fazla kitleye ulaşabilecek.

 

İspanyolca’da şans ve tesadüf gibi anlamlara gelen Azar, Türkiye’de eğlenceli ve heyecanlı bir sosyal aktivite olarak 2014’ten beri en çok tanınan ve kullanılan görüntülü sohbet platformu olarak biliniyor. 3 yeni özelliği ile baştan aşağı değişen yeni Azar artık yeni insanlarla tanışmak isteyenler için çok daha fazla ve farklı seçeneklere sahip olacak. “Yeni Azar bildiğin gibi değil” mottosuyla kullanıcılarının karşısına çıkan Azar ile “yeni insanlarla tanışmak artık daha eğlenceli ve heyecanlı” hale geliyor.

 

Peki Azar’ı daha eğlenceli ve heyecanlı yapan yeni özellikleri neler?

Öncelikle Azar’ın yeni Avatar özelliği ile kullanıcılar gerçek zamanlı dijital maskeler, yani avatarlar oluşturabilecek. Böylece görüntülü sohbetlerine devam edebilecek. Ayrıca kullanıcılar istedikleri avatarı oluşturma ve nasıl görüneceklerini seçme özgürlükleriyle hem eğlenecek, hem de farklı bir deneyim yaşayacak.

 

Ayrıca yeni Azar’da canlı yayınlar daha keyifli ve daha etkileşimli olacak. Kullanıcılar dilerlerse yayıncı dilerlerse misafir olarak yayınlara katılabilecek. Diğer uygulamalardan farklı olarak açık mod özelliği ile canlı yayına katılma isteği gönderip sıraya giren tüm izleyiciler, rastgele şekilde yayına katılmaya başlayabilecek. Böylece açık mod özelliğiyle yayıncılar ve misafirler arasında sürpriz eşleşmeler yaşanabilecek.

 

Yeni Azar’ın bir diğer özelliği olan Lounge ile kullanıcıların beğendikleri kişilerle eşleşmeyi beklemelerine gerek kalmayacak. Lounge sekmesine gelen kullanıcılar, profil kartlarını sağa ve sola kaydırarak Azar’da kimlerin olduğuna yakından bakabilecek. Böylece beğendikleri kullanıcılara hemen mesaj gönderip, isterlerse görüntülü arama gerçekleştirebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı