• İstanbul, Türkiye
  • October 2, 2022

Huobi, Güneydoğu Asya’da ve dünya çapında uyumluluğunu büyütmeyi taahhüt ediyor

Kripto para birimi endüstrisinin artan gözetim ve düzenleme altına girmesiyle uyumluluk, globalleşme hedefleri olan her borsa için kilit bir odak alanıdır. Uyumluluğu ciddiye almak, yatırımcıların korunmasının yanında, piyasadaki oyunculara işlerini yapabilecekleri …

Müşteri Odaklı Değerler Kripto Endüstrisinin Güveni Yeniden Oluşturmasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

Huobi Grubu CFO’su Lily Zhang, kripto piyasalarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği açıklamasında, müşteri odaklı değerlerin önemine değinerek, güvenin nasıl tekrar oluşturulabileceğini anlattı. Son kripto piyasası düzeltmesi, bazıları küresel mali krizle paralellikler çizerek, …

0 Comments

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satışlarıyla küresel bir oyuncu olan Şişecam, 2021 yılı Dijital Faaliyet Raporu’nu yayınlandı. “Gururla Geleceğe” başlıklı raporda Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kırman’ın Şişecam’ın 2021 yılı yatırım ve faaliyetlerini kapsayan, sürdürülebilir gelecek vizyonunu ortaya koyan, dijital dönüşüm ve Ar-Ge faaliyetlerini anlattığı 10 adet video da yer alıyor. Paydaşlar, bu videolar aracılığıyla Şişecam’ın 2021 faaliyetleri hakkında merak ettikleri sorulara cevap buluyor. 

 

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda külü ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satışlarıyla küresel bir oyuncu olan Şişecam, 2021 Yılı Dijital Faaliyet Raporu’nu yayınlandı. Şişecam’ın 2021 yılı yatırım ve faaliyetlerini içeren, sürdürülebilir gelecek vizyonunu ortaya koyan “Gururla Geleceğe” başlıklı Dijital Faaliyet Raporu’nda Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kırman’ın şirket ile ilgili merak edilen soruları yanıtladığı 10 adet video yer alıyor. 

 

Dünyanın 14 ülkesinde 45 tesiste üretim yapan küresel bir şirket olan Şişecam, büyük ve yaygın organizasyonunu bir bütün olarak, ortak akıl ve uyumla yönetirken, sadece üretimde değil, satış-pazarlama, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında da dijital dönüşüm çalışmalarını büyük hızla ilerletiyor. Sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımıyla güçlü hedeflerine doğru mesafeleri kısaltan Şişecam, nitelikli insan gücüyle akıllı teknolojileri birleştiriyor, dünya çapında başarılı sonuçlar elde ediyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı