• İstanbul, Türkiye
  • October 2, 2022

Huobi, Güneydoğu Asya’da ve dünya çapında uyumluluğunu büyütmeyi taahhüt ediyor

Kripto para birimi endüstrisinin artan gözetim ve düzenleme altına girmesiyle uyumluluk, globalleşme hedefleri olan her borsa için kilit bir odak alanıdır. Uyumluluğu ciddiye almak, yatırımcıların korunmasının yanında, piyasadaki oyunculara işlerini yapabilecekleri …

Müşteri Odaklı Değerler Kripto Endüstrisinin Güveni Yeniden Oluşturmasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

Huobi Grubu CFO’su Lily Zhang, kripto piyasalarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği açıklamasında, müşteri odaklı değerlerin önemine değinerek, güvenin nasıl tekrar oluşturulabileceğini anlattı. Son kripto piyasası düzeltmesi, bazıları küresel mali krizle paralellikler çizerek, …

0 Comments

On bir ayın sultanı Ramazan geliyor, Ramazan ayının birleştirici ve bütünleştirici ruhu 360 ekranlarına taşınıyor.

 

Rahmet, bereket ve huzur ayı Ramazan'da sizleri "Mustafa Akgül ile Ramazan Huzuru"na dâvet ediyoruz.

 

Ramazan Kuran'ı anlama, anlatma ve yaşama ayıdır, bu mübarek ayın faziletleri, bizlere kazandırdıkları ve yapılması gerekenler “Mustafa Akgül ile Ramazan Huzuru”nda.

 

Bu programda, Ramazan ayının getirmiş olduğu güzellikler, her gün farklı konularla ele alınacak. Ayrıca İslam tarihinden kesitler, dini yaşatan bilgiler de izleyiciye aktarılacak.

 

Gönüllerin sohbete, ruhların ibadete doyacağı Ramazan ayı boyunca Beylerbeyi Cennet Camii’nden her gün 04.45 saatinde ekranlarınıza gelecek olan “Mustafa Akgül ile Ramazan Huzuru”nda buluşalım.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı