• İstanbul, Türkiye
  • November 27, 2022

Oto ekspertizde akla gelen ilk firma “Hospitacar”

Günümüzde pek çok insan bir otomobil alımı veya satımı yaparken otomobilin durumuyla ilgili olarak detaylı bilgiler edinebilmek için oto ekspertiz yaptırıyor. Oto ekspertiz hizmetiyle beraber almayı planladıkları veya satmak istedikleri otomobillerle …

Huobi, Güneydoğu Asya’da ve dünya çapında uyumluluğunu büyütmeyi taahhüt ediyor

Kripto para birimi endüstrisinin artan gözetim ve düzenleme altına girmesiyle uyumluluk, globalleşme hedefleri olan her borsa için kilit bir odak alanıdır. Uyumluluğu ciddiye almak, yatırımcıların korunmasının yanında, piyasadaki oyunculara işlerini yapabilecekleri …

0 Comments
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, sık sık sel baskınları yaşanan Çamyuva Mahallesi Hayıtlıgöl mevkisindeki soruna çözüm arıyor.
 
Belediye Başkanı Topaloğlu, Hayıtlıgöl mevkisinde yapılacak proje ile ilgili Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun, 13. Bölge Müdür Yardımcısı Hicran Çoban, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın, Çamyuva Mahalle Muhtarı Rıdvan Vicir ile inceleme yaparak fikir alışverişinde bulundu.
 
Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Hayıtlıgöl mevkisinde her sene kış aylarında yaşanan su baskınlarına karşı çalışma başlattık. Yatırım planlaması ve teknik bilgi konularında DSİ 13. Bölge Müdürümüz Hayrullah Coşkun ile istişarelerde bulunduk. DSİ, Karayolları ve belediyemiz ile ortaklaşa bir proje hazırlanacak. Proje kapsamında 500 metre uzunluğunda açık U kanal yapılması planlanıyor. İnşallah su baskınları sorununu çözeceğiz. Kemer halkına en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı