• İstanbul, Türkiye
  • May 26, 2022

Bungalov tatilinin güvenilir adresi

Bungalov’da tatil yapmak özellikle de son dönemlerde çok sık rastlanır bir tercih olarak öne çıkmaktadır. Yoğun bir ilgi gören tatil konaklama alanlarından biri olması sebebiyle de tercihlerin iyi yapılması gereklidir. Bungalov.com.tr …

Serhat Can ”Haberin Var mı” yayınlandı!

Müzik eğitimini Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarında tamamlayan ''Serhat Can'' ayrıca bağlama, tambur ve perdesiz gitar çalan bir enstrümanist olmasının yanı sıra yoğun bir şekilde devam eden iddialı sahne performanslarına Türkiye'nin ve Dünya'nın birçok noktasında güçlü repertuvarı ile damgasını vurmaya devam ediyor.

0 Comments

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü yaptığı değerlendirmede şu konulara değindi: El Salvador ‘CEO’ su Nayib Bukele dün Beştepe’de resmi törenle ağırlandığı sıralarda piyasada Türkiye’nin Bitcoin alacağı yönündeki spekülasyonlar nedeniyle Bitcoin fiyatı 41.300 seviyesinden 43.800 seviyesine kadar hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi. Fakat metriklerin ve haber akışının desteklemediği Bitcoin gece saatlerinde 38.000 seviyelerine sert bir şekilde geriledi. Gelecek hafta Çarşamba günü açıklanacak Fed kararı öncesi piyasa her ne kadar ortak kararda mart ayında faiz artıracak beklentisinde olsa da yılın ilk Fed toplantısını görmek istiyor. Öyle ki zayıf risk iştahı sadece kripto paralarda değil, küresel piyasalarda da devam ediyor. Bitcoin pozisyonlarında balina yoğunluğu da 90’lardan 85’e geriledi. Dünkü satışta da küçük eller dışında büyük oyuncular yine satıştaydı. Rusya Merkez Bankası kripto paraları tamamen yasaklamak istediğini söylemesi satışlarda etkili olurken, dün madenciler Temsilciler Meclisi’nde önemli bir toplantıdan kavgasız ayrıldı. ABD ise mayıs ayından bu yana beklenen CBDC raporunu çıkardı ve tarafsız olacağının altını çizdi. Kripto paraların genelinde satıcı seyir söz konusu. Düşük risk iştahının yanı sıra beklenen volatilite de düştükçe yatırımcılar bu bölgeleri dip olarak değerlendirmek yerine bekle-görü tercih ediyor. Bitcoin’de 36.000 tehlikesi henüz bitmedi ancak dünkü düşüş sonrası ufak tepkiler gözlemlenebilir. Bitcoin’de 44.000 duvarı aşılmadığı sürece seyir 38.000-43.000 aralığında yatay seyredebilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı