• İstanbul, Türkiye
  • August 7, 2022

Müşteri Odaklı Değerler Kripto Endüstrisinin Güveni Yeniden Oluşturmasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

Huobi Grubu CFO’su Lily Zhang, kripto piyasalarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği açıklamasında, müşteri odaklı değerlerin önemine değinerek, güvenin nasıl tekrar oluşturulabileceğini anlattı. Son kripto piyasası düzeltmesi, bazıları küresel mali krizle paralellikler çizerek, …

İş insanı Cemal Sümbül yatırımlarına devam ediyor

2009 yılında Almanya’da iş hayatına adım atan başarılı iş insanı Cemal Sümbül, Türkiye’nin farklı illerinde yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Mobilya, restoran, ulaştırma, otomotiv, eğlence gibi birçok farklı sektördeki firmalarıyla iş …

0 Comments

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, 2022 yılında tüm hemşehrilerine sağlıkla, mutlulukla dolu günler ve bereketli kazançlar diledi.

Dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle 2021 yılında zor günler yaşandığını vurgulayan Başkan Kayda, pandemi döneminde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, tedavi gören hastalara da acil şifalar diledi. Başkan Kayda, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Üzüntüleriyle ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktık. Ülkemiz ve Salihli’miz için güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2022 yılını, siz değerli hemşehrilerimle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum.

2021 yılı, tüm dünyada ve ülkemizde zorlu süreçlerden geçtiğimiz bir yıl oldu. Özellikle koronavirüs salgınının yayılması, doğal afetler, orman yangınları, sel baskınları ve depremler hayatımızı olumsuz yönde etkiledi. Salgın tehlikesi hala geçmiş değil evlerde kalmaya ve tedbirlere uymaya hep birlikte devam edelim. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Bizler Belediye ve diğer kamu kurumları olarak sahadayız ve çalışıyoruz. Bu yıl yaşanan olumsuzlukların hepsinin yeni yılda son bulmasını yürekten temenni ediyorum.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da Salihli Belediyesi tüm birimleriyle halkımızın daima yanında olacaktır. Bizlere inanan, bizlere güvenen tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyor, Salihli’miz için ter akıtan bütün çalışanlarıma ve belediye meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Yeni yılda da aynı heyecan ve çalışma azmiyle güzel şehrimize daha büyük projeler ve hizmetler kazandıracağız. 2022 yılının tüm hemşehrilerime sağlık, mutluluk, bereket ve bol kazanç getirmesini temenni ediyor, Ülkemizin huzuru ve milletimizin birliği adına her türlü bölücü faaliyetlerin son bulmasını diliyorum. Bütün hemşehrilerimin yeni yılı kutlu olsun. Mutlu yıllar Salihli’m.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı