• İstanbul, Türkiye
  • September 19, 2021

Altın Koza sahiplerini buldu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın başkanlığında 28’incisi düzenlenen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'En İyi Film Ödülü'nü Ahmet Necdet Çupur’un   yönettiği  Yaramaz Çocuklar filmi aldı.

DocuBox HD Ekranlarında 2. Dünya Savaşı Mevzilerine Yolculuk

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan belgesel kanalı  DocuBox HD, ilginç yapımlarıyla muhteşem deneyimlerin kapısını açıyor.

0 Comments

İş ve sanat dünyasının fark yaratan başarılı isimlerini ve markalarını buluşturan “Türkiye Lider Marka Ödülleri” töreninin 2.si Hilton Bomonti’de gerçekleştirildi. Sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Emre Kınay’ın yaptığı törende, sağlıktan güzelliğe misyonuyla çalışmalarını sürdüren ve özellikle pandemi döneminde üstün çabalar sergileyerek gerçekleştirdiği lansmanlar ve sosyal sorumluluk projeleriyle Pierre Fabre Türkiye ‘Yılın Sağlık Sektörüne Katkı’ ödülüne layık görüldü.

 

Bu yıl 2.si düzenlenen “Türkiye Lider Marka Ödülleri” töreni, Hilton Bomonti’de iş, cemiyet ve sanat dünyasının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Özge Ulusoy ve Emre Kınay’ın sunduğu törende Türkiye’nin sektöründe lider markaları ödüllerini aldı. 

 

Her türlü güzelliğin öncelikle sağlıktan geçmesi gerektiğinin bilinciyle hareket eden, ürünlerini en doğal ve medikal içerikli yöntemlerle geliştiren Pierre Fabre Türkiye bu güzel gecede “Yılın Sağlık Sektörüne Katkı” ödülünün sahibi oldu. Tüketici sağlığı, onkoloji ve dermokozmetik olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren firma, her yıl gelirinin önemli bir kısmını sosyal sorumluluk projelerine ayırıyor ve ihtiyaç sahiplerinin sağlığa erişimini sağlıyor.

 

Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere ödül konuşmasını; “Bu ödülü sağlıktan güzelliğe misyonuyla ilaç ve dermokozmetik alanında, insanlığa ve doğaya katkı için elinden geleni yapan tüm Pierre Fabre çalışanları adına alıyorum. Pierre Fabre firmasını bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederiz.” sözleriyle bitirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı