• İstanbul, Türkiye
  • August 2, 2021

Billie Eilish, DJ Snake ve A1 x J1’ın efsane çıkışlarını dinleyin!

Billie Eilish merakla beklenen ikinci albümü “Happier Than Ever”ı hayranlarıyla buluşturdu! Göz alıcı tarzıyla soluk kesmeden başarısını devam ettiren 19 yaşındaki Billie Eilish her çıkışıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

RNB-POP’un yükselen sesi Güneş yeni single’ıyla müzik listelerini kasıp kavuruyor

Apple Music editörleri tarafından yükselmekte olan sanatçıların keşfedildiği Yıldızı Parlayanlar listesinin kapağında yaklaşık bir aydır ilk sırada yer alan Güneş’in son single’ı “Dikenlerinle”, müzikseverlerle buluştu.

0 Comments

Dünyanın lider akıllı ürün markası OPPO, lokomotif ürünü olan Reno Serisi'nin iletişimine, yeni çıkan OPPO Reno5 Serisi ile devam ediyor. Son iki kampanyadır, 'Hayatım Benim Koleksiyonum' stratejisiyle tüketicilerin karşısına çıkan OPPO Reno Serisi, yeni kampanyada bu konumlandırmayı güçlendirirken gençleri işin merkezine koyan bir yaklaşım sergiliyor.

 

Hissettiği gibi oynayanlar, kendilerini anlatıyor…

Gençlerin, kendi hayatlarında başrolde olduklarını vurgulayan yeni reklam filmi, bunun da bir adım ötesine geçerek, özgün hikayeleri benzersiz kılan duyguların cesurca sahiplenilmesini teşvik ediyor. Gençlerin kendi hayatlarını kendi cümlelerinden dinlediğimiz reklam kampanyası, OPPO'nun yeni dönem yaklaşımının da ipuçlarını veriyor. Reklam filmi, OPPO'nun gerçek kullanıcılarının, gerçek duygularından doğuyor ve genç tüketicisiyle marka arasındaki bağı güçlendirmeyi hedefliyor.  

 

OPPO'nun akıllı ürünleri sahneye çıkıyor

Yeni kampanyanın bir diğer özelliği ise OPPO'nun akıllı ürünlerinin hikayenin taşıyıcı unsuru olması. OPPO Watch akıllı saat ve OPPO Enco X kablosuz kulaklık, gençlerin kendi hikayelerini daha güçlü anlatmasını sağlıyor. 

 

Kala Film'den Can&Eymen ikilisinin yönetmenliğinde gerçekleştirilen reklam filminin çekimleri iki günde, sosyal mesafe kurallarına azami şekilde dikkat edilerek tamamlandı. Reklamda kullanılan jingle ise sadece bir reklam müziği olarak değil, OPPO'nun tüketici ile kurduğu bağı güçlendirecek bir şarkı olarak düşünüldü.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı