• İstanbul, Türkiye
  • August 2, 2021

Billie Eilish, DJ Snake ve A1 x J1’ın efsane çıkışlarını dinleyin!

Billie Eilish merakla beklenen ikinci albümü “Happier Than Ever”ı hayranlarıyla buluşturdu! Göz alıcı tarzıyla soluk kesmeden başarısını devam ettiren 19 yaşındaki Billie Eilish her çıkışıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

RNB-POP’un yükselen sesi Güneş yeni single’ıyla müzik listelerini kasıp kavuruyor

Apple Music editörleri tarafından yükselmekte olan sanatçıların keşfedildiği Yıldızı Parlayanlar listesinin kapağında yaklaşık bir aydır ilk sırada yer alan Güneş’in son single’ı “Dikenlerinle”, müzikseverlerle buluştu.

0 Comments

CHP Kayseri İl Başkan Ümit Özer, saldırıya uğrayan doktorla ilgili konuştu.

Kayseri Develi’de Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi'nde görevli olan nöroloji uzmanı Dr. Erdal Kurt, mesai çıkışında silahlı saldırıya uğradı. Bacağından vurulan doktor tedavi altına alındı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da olayla ilgili yaptığı açıklamada, "Yasalar ve toplum olarak şiddetin karşısında asla aciz kalmayacağız" dedi.

“EN AĞIR CEZAYI ALMALI”

Saldırıya uğrayan doktor ile ilgili CHP Kayseri İl Başkan Ümit Özer de açıklama yaptı. Başkan Özer, “İnsan hayatı pamuk ipliğine bağlı. Belki biz belki de sevdiklerimiz an gelecek o şiddet mağduru doktorlar tarafından tedavi edileceğiz. Her zaman bunun bilincinde olmalıyız. En basit örnek pandemi sürecidir. Salgın boyunca sağlık çalışanlarının nasıl canla başla çalıştığını hepimiz görüyoruz. Kimi zaman ailesinden, eşinden, çocuğundan uzak kalmak zorunda kaldılar, kalıyorlar. Bu farkındalıkla sağlık çalışanlarına karşı davranışlarımızı tekrar gözden geçirmeliyiz. Özellikle sağlık çalışanlarına yönelik şiddet asla ama asla affedilecek bir husus olmamalı, şiddet uygulayan en ağır cezayı almalıdır. Sağlık çalışanlarına şiddet son bulmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerimle korkunç bir şekilde silahlı saldırıya uğrayan doktorumuza geçmiş olsun dileklerimi iletip, kendisine Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı